Internet za darmo?

Internet za darmo?

Zupełnie darmowy transfer mobilny oferuje Aero2. Operator chwali się posiadaniem jedynego prawdziwie darmowego łącza mobilnego. Darmowy Internet Aero2 może z powodzeniem wystarczyć do podstawowych czynności.

Bezpłatny Dostęp do Internetu (BDI) w Aero2 charakteryzuje:

  • maksymalna prędkość – do 512 kb/s (ograniczone łącza LTE)
  • czas trwania połączenia – do 60 minut

Aero2 jest bezpłatny, ale żeby z niego korzystać, należy zamówić odpowiednią kartę SIM do swojego modemu lub routera. Operator udostępnia karty w formacie pełnowymiarowym, micro oraz nanoSIM. W tym celu wystarczy wypełnić odpowiedni formularz, który znajduje się na stronie aero2.pl.

Darmowy pakiet Aero2 ma niewątpliwie wiele zalet, ale ma też oczywiste ograniczenia. Bez obaw – w razie konieczności operator Aero2 oferuje znacznie szybsze transfery w nieograniczonych pakietach w kwocie od 5 do 50 zł. Ich ważność wynosi 30 dni.

Pakiety Internetu mobilnego Aero2

TransferPrędkość transferuWażność pakietuCena
3 GBbez ograniczeń30 dni5 zł
7 GBbez ograniczeń30 dni10 zł
30 GBbez ograniczeń30 dni30 zł
70 GBbez ograniczeń30 dni50 zł

Do największych zalet Aero2 BDI należy niewątpliwie zaliczyć bezpłatny i nieograniczony transfer. Nie będzie on jednak odpowiedni dla wszystkich, np. dla graczy komputerowych, którzy wymagają od łącza szybkiego transferu. Należy również przygotować się na zrywanie połączenia po 60 minutach transmisji danych.